Dwa razy w roku – w maju i listopadzie – Karolina spotyka się z każdym pracownikiem podczas indywidualnej rozmowy półrocznej.
To czas na spokojne podsumowanie, rozmowę o mocnych stronach, potrzebach, wyzwaniach i dalszym rozwoju.
Zależy nam, aby każdy członek zespołu czuł się zauważony, wysłuchany i wspierany.