W trosce o alergików!

Zauważyliśmy, ze z roku na rok przybywa Dzieci alergicznych. Z tego względu dokładamy wszelkich starań by Dzieci z alergiami czuły się u nas dobrze 🙂 

JONIZUJEMY I NAWILŻAMY POWIETRZE W NASZYM ŻŁOBKU.

Codziennie w naszych placówach pracuje profesjonalny oczyszczacz powietrza z zaawansowanym 8-stopniowym procesem filtracji i bezpiecznym ewaporacyjnym nawilżaczem powietrza. Oczyszczacz zatrzymuje 99,97% lotnych zanieczyszczeń. Dzięki systematycznemu oczyszczaniu minimalizujemy rozprzestrzenianie się chorób i chronimy delikatny układ oddechowy Twojego dziecka.

REGULARNIE OZONUJEMY, NAWET KILKA RAZY TYGODNIOWO

Drodzy Rodzice, ponieważ wiemy, że wielu z Was obawia się pierwszego kontaktu z wirusami i zarazkami – znaleźliśmy na to rozwiązanie. Do naszej dyspozycji posiadamy generator ozonu, który działa bakteriobójczo na wszelkie zarazki, a jednocześnie jest neutralny dla otoczenia. Nasz generator to certyfikowany model, polskiej firmy. W naszej placówce zainstalowaliśmy również wentylację mechaniczną z rekuperatorem, dzięki czemu powietrze w naszym żłobku jest oczyszczone i wolne od wszelkich zarodników, wirusów i drobnoustrojów. Proces ozonowania ma miejsce po godzinach pracy żłobka. Ozonator pracuje przez określony czas po czym automatycznie wyłącza się.

DEZYNFEKUJEMY I WYPARZAMY

W każdej placówce znajduje się zmywarka z funkcją wyparzania, z której regularnie korzystamy. Na zakończenie dnia wszystkie śliniaki i bidony wyparzamy właśnie przy pomocy wyparzarki. Właśnie dlatego w wyprawce zapewniamy dzieciom śliniaki, które są silikonowe 🙂 Bidony zostawiamy już do zakupu po stronie Rodziców, ponieważ każdy kieruje się swoim gustem, a każde dziecko preferuje inny rodzaj ustnika 🙂 Jednak mycie i wyparzanie bidonów bierzemy na siebie. Dzięki temu wiemy, że Dziecko ma swój ulubiony, zawsze czysty bidon w żłobku 🙂

REGULARNIE CZYŚCIMY KLIMATYZACJĘ

Drodzy Rodzice, klimatyzacja służy nam w celu utrzymania stałej temperatury w żłobku. W okresie letnim nie są nam straszne upały, a w okresie zimowym, kiedy ogrzewanie jeszcze nie działa, możemy dogrzać pomieszczenia właśnie klimatyzacją. Dzięki temu temperatura w żłobku zawsze jest optymalna i zgodnie z zaleceniami lekarzy oscyluje w granicach 21 stopni. Żeby jednak klimatyzacja działała na naszą korzyść, a nie niekorzyść trzeba o nią odpowiednio dbać. Z tego względu zapewniamy systematyczne przeglądy klimatyzacji wraz z czyszczeniem, dzięki tamu zarówno jonizowanie, ozonowanie i inne czynności związane z utrzymaniem czystości powietrza mają sens 🙂

WYKŁADZINĘ I ZABAWKI WYPARZAMY PAROWNICĄ

Mamy opracowane wewnętrzne standardy dotyczące utrzymania czystości i należą do nich m.in. traktowanie parownicą wykładziny oraz kulek w basenie. Wykładzina regularnie jest również czyszczona przez firmę zewnętrzną - bezpiecznymi środkami.

DOSTOSOWUJEMY MENU DZIECKA DO DIETY

Spotykamy się z różnymi alergiami pokarmowymi lub nietolerancją na wybrane składniki. W tym celu ściśle współpracujemy z firmą cateringową, by zapewnić Dziecku dietę zastępującą daną wybiórczość pokarmową. Obecnie nasze przykładowe diety to: dieta bezmleczna, dieta bez cukru i soli, dieta bez wołowiny, wieprzowiny i banana, dieta bez mleka krowiego i cukru. Dzięki temu, że nasze żłobki są bardzo kameralne, a nasze Ciocie są zaangażowane i w odpowiedzialne za nasze Gwiazdki — jest to do realizowania!

UŻYWAMY CHUSTECZEK WODNYCH

Zakup chusteczek wodnych jest po naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że wrażliwe miejsca intymne naszych gwiazdek są odpowiednio zadbane, a każde dziecko jest zadbane z tą samą należytą starannością przy użyciu produktów dostosowanych do delikatnej skóry Dziecka.

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.