Są takie dni, kiedy sobotę trzeba przeznaczyć na sprawy organizacyjne czy inne niedokończone sprawy zawodowe lub prywatne, w których uczestnictwo naszych małych Dzieci mogłoby być uciążliwe dla obu stron. Zamiast miło spędzonego czasu z Dzieckiem pojawia się z naszej strony jako Rodzica – zniecierpliwienie, często nerwy, bo wiemy, że musimy zrobić to co mamy zrobić. Tak już wygląda życie dorosłych 🙂 Z drugiej strony mamy do siebie żal i czujemy mocny dyskomfort, że nie poświęcamy wystarczająco czasu naszemu Dziecku.

Wychodzimy więc z propozycją wyjątkowych sobót. A są to wybrane przez Rodziców soboty w miesiącu, które pozwalają Dziecku spędzić pełen atrakcji dzień, a Rodzic może wtedy wykonać to, co musi być zrobione, w czym nikt inny go nie zastąpi.

Przed każdym nowym kwartałem przeprowadzamy ankietę, w której rodzice sami wyznaczają terminy takich sobotnich dni, które są dla nich realną pomocą i udogodnieniem.

Jeśli jesteś już naszym wyjątkowym Rodzicem poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Zapoznaj się również z Regulaminem usługi 🙂

Drodzy Rodzice na podstawie przeprowadzonej ankiety, podajemy wstępne terminy na pierwszy kwartał na WYJĄTKOWE SOBOTY dla naszych Gwiazdek (aktualizacja z dnia 18 lutego):

  • 27 stycznia (3 urodziny RG Marina – promocja 50%)

  • 17 lutego (promocja walentynkowa 50%)

  • 23 marca (1 urodziny RG Orkana – promocja 50%)

WYJĄTKOWA SOBOTA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WAŻNE

Wpłat prosimy dokonywać na numer konta:
39 1140 2004 0000 3302 8069 3361

w tytule wpłaty wpisując:
SOBOTA + data + nazwisko i imię dziecka/imiona dzieci.

Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do 2 dni przed terminem do godz. 12.30.

Miejsce: Radosne Gwiazdki – wyjątkowy żłobek – Orkana, ul. Hetmańska 5/LU5 w Lublinie