Są takie dni, kiedy sobotę trzeba przeznaczyć na sprawy organizacyjne czy inne niedokończone sprawy zawodowe lub prywatne, w których uczestnictwo naszych małych Dzieci mogłoby być uciążliwe dla obu stron. Zamiast miło spędzonego czasu z Dzieckiem pojawia się z naszej strony jako Rodzica – zniecierpliwienie, często nerwy, bo wiemy, że musimy zrobić to co mamy zrobić. Tak już wygląda życie dorosłych 🙂 Z drugiej strony mamy do siebie żal i czujemy mocny dyskomfort, że nie poświęcamy wystarczająco czasu naszemu Dziecku.

Wychodzimy więc z propozycją wyjątkowych sobót. A są to wybrane przez Rodziców soboty w miesiącu, które pozwalają Dziecku spędzić pełen atrakcji dzień, a Rodzic może wtedy wykonać to, co musi być zrobione, w czym nikt inny go nie zastąpi.

Przed każdym nowym kwartałem przeprowadzamy ankietę, w której rodzice sami wyznaczają terminy takich sobotnich dni, które są dla nich realną pomocą i udogodnieniem.

Jeśli jesteś już naszym wyjątkowym Rodzicem poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Zapoznaj się również z Regulaminem usługi 🙂

Drodzy Rodzice podajemy najbliższe terminy:

  • 27 kwietnia — wyjątkowa sobota z Ciocią Paulą na Marinie 🙂 – 50% na dziecko

  • 25 maja — wyjątkowa sobota z Ciocią Olą na Orkana 🙂

po tych terminach w okresie czerwiec – sierpień  nastąpi przerwa w wyjątkowych sobotach, do których powrócimy we wrześniu 🙂

WYJĄTKOWA SOBOTA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WAŻNE

Wpłat prosimy dokonywać na numer konta:
39 1140 2004 0000 3302 8069 3361

w tytule wpłaty wpisując:
SOBOTA + data + nazwisko i imię dziecka/imiona dzieci.

Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do 2 dni przed terminem do godz. 12.30.

Standardowa opłata za świadczenie usługi wygląda następująco: 1 dziecko: 200 zł za dzień, 2 i kolejne dziecko w
rodzinie: 100 zł/dzień.
W przypadku zastosowania cen promocyjnych obowiązują ceny podane w formularzu zgłoszenia.