Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się na łamach lubelskiej gazety.

DZIECI SĄ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYMI KLIENTAMI I ZASŁUGUJĄ NA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE.

Musimy powiedzieć to wprost. Nasz Żłobek NIE JEST DLA WSZYSTKICH. Nasze wyjątkowe usługi kierujemy do tych Rodziców, którzy chcą jak najlepiej dla swoich dzieci i cenią sobie wartości, które i my cenimy.

Nasza misją jest, by Nasz żłobek był wyjątkowy, by był miejscem obfitości dla dzieci, by Gwiazdki miały możliwość rozwoju na każdej płaszczyźnie stąd nasz nacisk na JAKOŚĆ we wszystkim co robimy. Dzieci dla nas są najbardziej wymagającymi klientami i zgodnie z naszą ideologią – zasługują na wszystko co najlepsze. Z takiego założenia wychodzimy i staramy się robić wszystko aby tak było. Podczas rekrutacji Dzieci do naszego żłobka ze względu na ograniczoną liczę miejsc musimy przyznać, że u Nas nie decyduje kolejność zgłoszeń, a fakt czy wraz z Rodzicami mamy na uwadze tożsame wartości. Tylko przy utrzymaniu jednolitego poziomu w wychowaniu dziecka i opiece nad nim zarówno w żłobku jak i w domu jesteśmy w stanie osiągnąć wymierne efekty. Dziecko wówczas wie konkretnie czego się od niego oczekuje, gdzie są jego granice, jakie zachowania osób dorosłych są standardem. Dzięki temu kształtuje się w jego głowie pożądany obraz świata i relacji międzyludzkich co bezpośrednio przełoży się na poczucie własnej wartości oraz prawidłowe zachowania społeczne, które po prostu będą dla Dziecka korzystne.

Wiele osób dorosłych o zaburzonym poczuciu własnej wartości upatruje się nieodpowiednych postaw rodziców czy wzorców w domu. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że dzieci w naszym żłobku spędzają średnio 8 godzin dziennie co oznacza, że to właśnie tutaj dziecko uczy się funkcjonowania w grupie społecznej, szanowania swoich granic, możliwości wyrażania swoich emocji. Nasze ciocie uczestniczą w wielu szkoleniach i czytają lektury z obszarów pedagogiki i psychologii małych dzieci, by cały czas pracować nad sobą, gdyż dzieci uczą się przez obserwację.

Dodatkowo nasze Ciocie 2 razy do roku uczestniczą w sesjach coachingowych mających na celu weryfikację utrzymywanych standardów, obszarów samoświadomości i atmosfery w pracy.

Dbamy również o to, by atmosfera w naszym żłobku była wyjątkowo przyjazna, dlatego mamy jasno określone standardy naszej pracy które utrzymujemy, by zapewnić jak najlepsze warunki dla rozwoju i wzrostu naszych Gwiazdek. (więcej o naszych standardach)

Szanujemy i dbamy o nasze Ciocie, dzięki temu nie ma u nas ciągłej rotacji, dzieci są pod stałą opieka tych samych osób a co najważniejsze jakość pracy i poziom zaangażowania naszych  Cioć do tego zawodu utrzymuje się na wysokim poziomie.