Rodzicu, przeczytaj - to dla Ciebie ważne

To może być dla Ciebie bardzo ważna informacja. Nasze Ciocie to nie takie zwykłe Panie z łapanki. Piszemy o tym celowo bo niektórzy mogą tak myśleć. Nasze Ciocie to specjalistki ds. opieki nad Dziećmi do lat 3ch. Dlaczego? Przede wszystkim warto zacząć od tego, że trzyetapowa rekrutacja do naszego żłobka odbywa się w sposób bardzo przemyślany. W pierwszej kolejności odbywa się proces selekcji CV, które do nas spływają a jest tego naprawdę ogrom! Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę. Jeśli ktoś dobrze wypadnie zapraszamy dalej na czas próbny w celu obserwacji podejścia do Dzieci i uważności na ich potrzeby.

Dodatkowym elementem jest dopasowanie kandydata do zespołu. Bardzo dbamy o atmosferę naszej pracy ponieważ ta przekłada się bezpośrednio na nasze Dzieci. Z tego względu wybieramy tylko te osoby które podzielają nasze główne wartości takie jak: jakość, obfitość, zaufanie i przede wszystkim szacunek.

Co ważne, a nawet bardzo ważne. Większość naszych wyspecjalizowanych opiekunek posiada już doświadczenie w pracy z Dziećmi oraz zazwyczaj studia pedagogiczne przygotowujące do pracy w tym kierunku. Minimalny poziom kwalifikacji to 280 godzinny kurs opiekuna w żłobku wzbogacony 80 godzinnymi praktykami. Z tego względu traktujemy nasze Ciocie jako specjalistki, bo naprawę się znają na rzeczy zarówno w praktyce jak i w teorii. 

Dodatkowo wszystkie osoby które przebywają na sali są sprawdzane w Krajowym Rejestrze Karnym i Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Dzięki temu masz pewność, ze Twoje Dziecko jest bezpieczne. Poza tym przypominamy, że w naszych żłobkach jest zainstalowany monitoring, który dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa.

Oczywiście nasze Specjalistki zatrudnione na pełny etat posiadają dodatkowo aktualne książeczki sanepidowskie, orzeczenia lekarskie, zostały przeszkolone z pierwszej pomocy, bhp i standardów PPOŻ. Dzięki temu masz pewność że Dzieci w naszych żłobkach są oddawane pod opiekę w pełni wykwalifikowanych osób, a Ty masz pełne podstawy do tego by nam zaufać.

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.