Rodzicu, przeczytaj - to dla Ciebie ważne

To może być dla Ciebie bardzo ważna informacja. Nasze Ciocie to nie takie zwykłe Panie z łapanki. Piszemy o tym celowo bo niektórzy mogą tak myśleć. Nasze Ciocie to specjalistki ds. opieki nad Dziećmi do lat 3ch. Dlaczego? Przede wszystkim warto zacząć od tego, że trzyetapowa rekrutacja do naszego żłobka odbywa się w sposób bardzo przemyślany. W pierwszej kolejności odbywa się proces selekcji CV, które do nas spływają a jest tego naprawdę ogrom! Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę. Jeśli ktoś dobrze wypadnie zapraszamy dalej na czas próbny w celu obserwacji podejścia do Dzieci i uważności na ich potrzeby.

Dodatkowym elementem jest dopasowanie kandydata do zespołu. Bardzo dbamy o atmosferę naszej pracy ponieważ ta przekłada się bezpośrednio na nasze Dzieci. Z tego względu wybieramy tylko te osoby które podzielają nasze główne wartości takie jak: jakość, obfitość, zaufanie i przede wszystkim szacunek.

Co ważne, a nawet bardzo ważne. Większość naszych wyspecjalizowanych opiekunek posiada już doświadczenie w pracy z Dziećmi oraz zazwyczaj studia pedagogiczne przygotowujące do pracy w tym kierunku. Minimalny poziom kwalifikacji to 280 godzinny kurs opiekuna w żłobku wzbogacony 80 godzinnymi praktykami. Z tego względu traktujemy nasze Ciocie jako specjalistki, bo naprawę się znają na rzeczy zarówno w praktyce jak i w teorii. 

Dodatkowo wszystkie osoby które przebywają na sali są sprawdzane w Krajowym Rejestrze Karnym i Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Dzięki temu masz pewność, ze Twoje Dziecko jest bezpieczne. Poza tym przypominamy, że w naszych żłobkach jest zainstalowany monitoring, który dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa.

Oczywiście nasze Specjalistki zatrudnione na pełny etat posiadają dodatkowo aktualne książeczki sanepidowskie, orzeczenia lekarskie, zostały przeszkolone z pierwszej pomocy, bhp i standardów PPOŻ. Dzięki temu masz pewność że Dzieci w naszych żłobkach są oddawane pod opiekę w pełni wykwalifikowanych osób, a Ty masz pełne podstawy do tego by nam zaufać.


Zuzanna Walczyk - Pedagog

Dyrektor Żłobków Radosne Gwiazdki Marina i Orkana

Pieczę nad obydwoma żłobkami sprawuje nasza wyjątkowa Pani Dyrektor, która przede wszystkim odpowiada za rekrutację Dzieci do żłobków i koordynuje całościowo stan organizacji i poziom funkcjonowania naszych placówek. Dodatkowo na każdej placówce posiadamy Wicedyrektora, który jest prawą ręką naszej Dyrektor i odpowiada bezpośrednio przed nią za stan placówki, zadowolenie Dzieci, Rodziców i Zespołu 🙂

Zuzanna Walczyk to absolwentka KUL, ukończyła studia licencjackie na kierunku edukacja wczesnoszkolna
i przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Przez wiele lat była wolontariuszem na koloniach i obozach dziecięcych, a w czasie studiów animatorem czasu wolnego. Ostatnie kilka lat pracowała w przedszkolu. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia, w klasie skrzypiec. Dodatkowo gra na gitarze. Stara się stale podwyższać swoje kwalifikacje. Jest osobą cierpliwą, dokładną, ambitną i kreatywną.

W żłobku dba o to, by panowała dobra atmosfera zarówno wśród dzieci, rodziców jak i samych cioć. Jest uważna na potrzeby innych, wrażliwa, empatyczna, szanująca emocje innych, a do tego bardzo zaradna 🙂

W pracy z dziećmi kieruje się regułą, że dziecko to człowiek, który ma prawo do swoich emocji, gorszych i lepszych dni. Ma też swoje potrzeby i zachcianki. Człowiek, choć mały, ma dużo niespożytkowanej energii, a zadaniem opiekuna jest ukierunkowanie tej energii na dobre tory, dawanie dzieciom swobody w działaniu, zabawie i nauce.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci młodszego Tomka i ciut starszej Hani 🙂

Nasz zespół zasila również w sposób zdalny Pielęgniarka – Monika Berlińska.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, kontynuuje obecnie studia II stopnia na tym samym kierunku. Przez okres dwóch lat była wolontariuszką w Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, gdzie aktywnie urozmaicała dzieciom czas spędzony w Domu Małego Księcia, zapewniając im rozrywkę oraz wykonując przy nich czynności pielęgnacyjne.  

Drogi Rodzicu, jeśli masz jakieś pytania natury medycznej dotyczące Twojego dziecka skontaktuj się z Moniką. Namiary najdziesz na naszej tablicy w szatni 🙂

POZNAJ NASZE SPACJALISTKI
Wybierz placówkę która Cię interesuje

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.