Rodzicu, poznaj nasz zespół

Zgodnie z ustawą o opiece nad Dziećmi do lat trzech na 1 opiekunkę przypadać powinno 8 dzieci. My jednak wychodzimy z założenia, że im więcej kolan na których można przysiąść i rąk w które można się wtulić tym lepiej. Z tego względu w naszym żłobku na 1 ciocie przypada ok 6 dzieci. To zdecydowana różnica. Dodatkowo oprócz cioć które współpracują z nami na stałe posiadamy Ciocie dochodzące, które wspierają nas wtedy gdy jest taka potrzeba. Ciocie dochodzące są zatrudniane na umowy zlecenia i pojawiają się zazwyczaj na zastępstwo naszych Cioć głównych w sytuacji urlopu wypoczynkowego czy chorobowego. Rodzicu, po czym poznasz, że Ciocia jest ciocią na stałe? Nasze Ciocie zatrudnione na umowy chodzą ubrane w T-shirty z logo żłobka. A te ciocie które są związane z nami na dłużej posiadają dodatkową odznakę w postaci bransoletki ze złotą gwiazdką. Tak więc Rodzicu śmiało możesz patrzeć nam na ręce 🙂

Dyrektor, pedagog

Zuzanna Walczyk

Pieczę nad obydwoma żłobkami sprawuje nasza wyjątkowa Pani Dyrektor, która przede wszystkim odpowiada za rekrutację Dzieci do żłobków i koordynuje całościowo stan organizacji i poziom funkcjonowania naszych placówek. Dodatkowo na każdej placówce posiadamy Wicedyrektora, który jest prawą ręką naszej Dyrektor i odpowiada bezpośrednio przed nią za stan placówki, zadowolenie Dzieci, Rodziców i Zespołu 🙂

5/5

Zuzanna Walczyk to absolwentka KUL, ukończyła studia licencjackie na kierunku edukacja wczesnoszkolna
i przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Przez wiele lat była wolontariuszem na koloniach i obozach dziecięcych, a w czasie studiów animatorem czasu wolnego. Ostatnie kilka lat pracowała w przedszkolu. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia, w klasie skrzypiec. Dodatkowo gra na gitarze. Stara się stale podwyższać swoje kwalifikacje. Jest osobą cierpliwą, dokładną, ambitną i kreatywną.

W żłobku dba o to, by panowała dobra atmosfera zarówno wśród dzieci, rodziców jak i samych cioć. Jest uważna na potrzeby innych, wrażliwa, empatyczna, szanująca emocje innych, a do tego bardzo zaradna 🙂

W pracy z dziećmi kieruje się regułą, że dziecko to człowiek, który ma prawo do swoich emocji, gorszych i lepszych dni. Ma też swoje potrzeby i zachcianki. Człowiek, choć mały, ma dużo niespożytkowanej energii, a zadaniem opiekuna jest ukierunkowanie tej energii na dobre tory, dawanie dzieciom swobody w działaniu, zabawie i nauce.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci Tomka i Hani 🙂

Wicedyrektor, pedagog, opiekun

Justyna Kłembokowska

Drogi Rodzicu, do Justyny warto się zwracać w pierwszej kolejności gdy coś cię niepokoi, chciałbyś porozmawiać o czymś ważnym, potrzebujesz do lekarza zaświadczenia o uczęszczaniu Dziecka do żłobka. Nasza Wicedyrektor jest po to by Ci pomóc – zna Dzieci, ich problemy i potrzeby gdyż przebywa z nimi na co dzień na placówce. Pamiętaj, że chcemy dla Ciebie jak i Twojego dziecka jak najlepiej a komunikacja to podstawa. Wychodzimy z założenia, że każdy problem da się rozwiązać i zażegnać jeśli tylko relacja jest oparta na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu. 

Jeśli jednak będziecie potrzebowali dodatkowego wsparcia w procesie komunikacji, nasza Wicedyrektor poprosi o wsparcie naszej Dyrektor i będziemy robić wszystko by wypracować najlepsze rozwiązanie.

5/5

Ciocia Justyna jest pedagogiem. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza. 

Posiada dodatkowe kursy z zakresu animacji zabaw dziecięcych. Kursantka szkolenia metody „Dobrego Startu”. Posiada ponad 3 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Stara się na bieżąco podwyższać swoje kwalifikacje. 

Ciocia Justyna jest osobą  bardzo ciepłą, otwartą i nad wyraz skrupulatną we wszystkim co robi. Ma głowę pełną pomysłów na zajęcia dla naszych Gwiazdek, a dzięki pozytywnej aurze którą roztacza dzieci bardzo lubią przebywać w jej obecności.  Prywatnie pełnoetatowa mama.

Z-ca Wicedyrektora, pedagog, opiekun

Katarzyna Paniak

Zadaniem Cioci Kasi jest wspieranie naszej Wicedyrektor w tym, by w żłobku działo się dobrze 🙂 Ciocia Kasia zna bardzo dobrze nasze standardy i wartości, a jej zadaniem jest ich przestrzeganie, pilnowanie i wdrażanie. Wszystko po to, by atmosfera naszej pracy była jak najbardziej pozytywna bo udziela się naszym Dzieciom 🙂 Rodzicu, do Cioci Kasi warto zgłaszać swoje uwagi/problemy podczas nieobecności Wicedyrektor. Ciocia Justyna i Kasia utrzymują ze sobą ścisły kontakt, dlatego nie martw się – nic nie umknie naszej uwadze 🙂

5/5

Ciocia Kasia ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika szkolna z elementami logopedii oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Dodatkowo ukończyła 2 kierunki studiów podyplomowych tj. edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

W trakcie studiów uczestniczyła w kursach i szkoleniach aby doskonalić swój warsztat. Odbywała praktyki w wielu placówkach edukacyjnych, od przedszkola, szkoły po szkoły specjalne oraz wyjazdy kolonijne z dziećmi jednak jako swoją ścieżkę zawodową wybrała pracę z najmłodszymi. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Stara się na bieżąco podwyższać swoje kwalifikacje.

Ciocia Kasia jest osobą konsekwentną i odpowiedzialną. Prywatnie uwielbia wyjazdy w Tatry, ciekawe seriale oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Jest mamą małego Jasia.

Opiekun w żłobku, pedagog

Marta Topyłło

Ciocia Marta ma przypisane dzieci do swojej grupy. Czy Twoje Dziecko wybrało za swojego opiekuna akurat Ciocię Martę? Tego dowiesz się sprawdzając informację na naszej tablicy w szatni 🙂 Rodzicu, jeśli miałbyś jakieś bieżące pytania dotyczące Twojego dziecka, a jest ono przypisane do Grupy Cioci Marty możesz śmiało pisać właśnie do niej. Ciocia Marta ma na uwadze szczególnie te dzieci które są pod jej opieką i to właśnie ona powinna posiadać najważniejsze bieżące informacje dotyczące Twojego dziecka. Jest to wynik naszego autorskiego podziału „Ciocia do Dzieci” – więcej o nim przeczytasz na rozpisce w szatni 🙂

5/5
Absolwentka resocjalizacji oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z elementami terapii. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Jest certyfikowaną trenerką technik pamięciowych, sprawnego czytania i notowania. Ciocia Marta, to również instruktorka metody Glenna Domana, która pozwala wprowadzać najmłodsze dzieci w tajniki samodzielnego czytania. Gra na gitarze, ukulele i djembe. Umiejętności te często wykorzystuje w pracy z najmłodszymi. Ciocia Marta systematycznie poszerza swoją wiedze na wszelkiego rodzaju warsztatach i szkoleniach, aby jak najlepiej rozpoznawać i zaspokajać różnorodne potrzeby maluchów. Z pasją dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem, jako nauczycielka opiekunek dziecięcych.
 
Uwielbia czytać  i opowiadać dzieciom bajki. Uważa, że każdy mały człowiek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, przez co zasługuje na uważność i szacunek. Chętnie przytuli i sprawi, by na buzi malucha jak najszybciej pojawił się uśmiech. Praca z dziećmi do lat 3, jest jej pasją. Mimo wielu lat doświadczenia nadal czerpie z niej mnóstwo radości, a dzieci zachwycają ją każdego dnia. 
 
Prywatnie mama dwóch córek. Lubi podróże, te dalekie i bliskie. Ceni odpoczynek na łonie natury, najlepiej z dobrą książką w dłoni.
 

Młodszy opiekun w żłobku

Aleksandra Wrzosek

Ciocia Ola ma przypisane dzieci do swojej grupy. Czy Twoje Dziecko wybrało za swojego opiekuna akurat Ciocię Olę? Tego dowiesz się sprawdzając informację na naszej tablicy w szatni 🙂 Rodzicu, jeśli miałbyś jakieś bieżące pytania dotyczące Twojego dziecka, a jest ono przypisane do Grupy Cioci Oli możesz śmiało pisać właśnie do niej. Ciocia Ola ma na uwadze szczególnie te dzieci które są pod jej opieką i to właśnie ona powinna posiadać najważniejsze bieżące informacje dotyczące Twojego dziecka. Jest to wynik naszego autorskiego podziału „Ciocia do Dzieci” – więcej o nim przeczytasz na rozpisce w szatni 🙂

5/5

Absolwentka kursu Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym dzieci do lat 3, posiada niezbędne kwalifikacje do pracy zgodnie z decyzją Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 19.08.2021r. Jej zainteresowanie opieką nad najmłodszymi rozkwitło już w najmłodszych latach gdyż pochodzi z wielodzietnej rodziny. Zaraz po zdanej maturze zajęła się pracą jako prywatna niania nad dziećmi w wieku żłobkowym. Posiada doświadczenie jako opiekun kolonijny oraz miała pod swoją opieką dzieci z zespołem Aspergera, w spektrum autyzmu i z porażeniem mózgowym. W październiku 2023r. rozpoczyna studia pedagogiczne by dalej rozwijać swoje kompetencje i być coraz lepszym wsparciem dla naszych Gwiazdek.

Jest osobą cierpliwą, empatyczną, kreatywną i odważną, nie boi się wyzwań. W pracy jak i w życiu na każdą sytuację patrzy przez pryzmat wyzwań i rozwiązań a nie problemów. Prywatnie uwielbia śpiewać. Swoje zamiłowanie do śpiewu oraz moc muzyki do nauki i zabawy. W niedalekiej przyszłości planuje rozwijać swoje umiejętności z zakresu muzykoterapii.

Nasze "Ciocie dochodzące"

Obecnie na placówce Orkana w razie nieobecności naszego stałego składu możemy liczyć na wsparcie Cioć (od lewej) Justyny, Dominiki i Basi.

Bardzo im dziękujemy!

Chcesz do nas dołączyć?

Prześlij do nas swoje CV wraz z krótką informacją o sobie na adres rekrutacja@radosnegwiazdki.pl a skontaktujemy się z Tobą w razie potrzeby.

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.