Rodzicu, poznaj nasz zespół

Zgodnie z ustawą o opiece nad Dziećmi do lat trzech na 1 opiekunkę przypadać powinno 8 dzieci. My jednak wychodzimy z założenia, że im więcej kolan, na których można przysiąść i rąk, w które można się wtulić tym lepiej. Z tego względu w naszym żłobku na Orkana na 25 dzieci mamy do dyspozycji aż 5 cioć na stałe i 2 ciocie dochodzące. Ciocie dochodzące, które wspierają nas wtedy gdy jest taka potrzeba. Nasze Ciocie zatrudnione na umowę o prace są wyposażone w odzież ochronną i chodzą ubrane w T-shirty z logo żłobka. A te ciocie, które są związane z nami na dłużej, posiadają dodatkową odznakę w postaci bransoletki ze złotą gwiazdką. Tak więc Rodzicu śmiało możesz patrzeć nam na ręce 🙂

Dobieramy kadrę w sposób przemyślany.

W pracy wyróżnia nas to, że tworzymy kolektyw – współpracujemy w solidnym oparciu o nasze wartości (JAKOŚĆ. OBFITOŚĆ. ZAUFANIE), dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na to kto tworzy nasz zespół. Jesteśmy świadome, że nasze Gwiazdki jako mali ludzie są szczególnie empatyczne, wrażliwe i bezpośrednio odbierają częstotliwości płynące z otoczenia, dlatego bardzo istotne jest to, jakie osoby (czyt. Ciocie opiekunki) tworzą to otoczenie.

Rodzice, którzy zdecydowali się nam zaufać, są również w pełni świadomi tego, że otoczenie dla swoich dzieci warto bardzo świadomie wybierać.

Wicedyrektor, Pedagog, opiekunka w żłobku

Marta Topyłło

Drogi Rodzicu, do Marty warto się zwracać gdy coś chciałbyś porozmawiać o czymś ważnym, co dotyczy każdego aspektu funkcjonowania placówki. To również Marta wystawi zaświadczenie do lekarza o uczęszczaniu Dziecka do żłobka lub opinię o dziecku. Nasza Wicedyrektor jest po to, by Ci pomóc – zna Dzieci, ich problemy i potrzeby, gdyż przebywa z nimi na co dzień na placówce. Pamiętaj, że chcemy dla Ciebie jak i Twojego dziecka jak najlepiej, a komunikacja to podstawa. Wychodzimy z założenia, że każdy problem da się rozwiązać i zażegnać jeśli tylko relacja jest oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Ciocia Marta również przypisane dzieci do swojej grupy. Czy Twoje Dziecko wybrało za swojego opiekuna akurat Ciocię Martę? Tego dowiesz się, sprawdzając informację na naszej tablicy w szatni. Rodzicu, jeśli miałbyś jakieś bieżące pytania dotyczące Twojego dziecka, a jest ono przypisane do Grupy Cioci Marty, możesz śmiało pisać właśnie do niej. Jest to wynik naszego autorskiego podziału „Ciocia do Dzieci” – więcej o nim przeczytasz na rozpisce w szatni. 

5/5
Absolwentka resocjalizacji oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z elementami terapii. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej i przez 5 lat obejmowała stanowisko dyrektorskie w jednym z lubelskich żłobków. Jest certyfikowaną trenerką technik pamięciowych, sprawnego czytania i notowania. Ciocia Marta gra na gitarze, ukulele i djembe. Umiejętności te często wykorzystuje w pracy z najmłodszymi. Ciocia Marta systematycznie poszerza swoją wiedze na wszelkiego rodzaju warsztatach i szkoleniach, aby jak najlepiej rozpoznawać i zaspokajać różnorodne potrzeby maluchów. Obecnie jest w trakcie kursów z treningu wczesnego kreatywnego rozwoju, sensoplastyki oraz uważnej komunikacji z dzieckiem. Z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, jako nauczycielka opiekunek dziecięcych.
 
Uwielbia czytać  i opowiadać dzieciom bajki. Uważa, że każdy mały człowiek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, przez co zasługuje na uważność i szacunek. Chętnie przytuli i sprawi, by na buzi malucha jak najszybciej pojawił się uśmiech. Praca z dziećmi do lat 3, jest jej pasją. Mimo wielu lat doświadczenia nadal czerpie z niej mnóstwo radości, a dzieci zachwycają ją każdego dnia. 
 
Prywatnie mama dwóch córek. Lubi podróże, te dalekie i bliskie. Ceni odpoczynek na łonie natury, najlepiej z dobrą książką w dłoni.
 

Z-ca Wicedyrektora, pedagog, opiekunka w żłobku

Katarzyna Paniak

Zadaniem Cioci Kasi jest wspieranie naszej Wicedyrektor w tym, by w żłobku działo się dobrze 🙂 Ciocia Kasia zna bardzo dobrze nasze standardy i wartości, a jej zadaniem jest ich przestrzeganie, pilnowanie i wdrażanie. Wszystko po to, by atmosfera naszej pracy była jak najbardziej pozytywna bo udziela się naszym Dzieciom 🙂 Rodzicu, do Cioci Kasi warto zgłaszać swoje uwagi/problemy podczas nieobecności Wicedyrektor. Ciocia Marta i Kasia utrzymują ze sobą ścisły kontakt, dlatego nie martw się – nic nie umknie naszej uwadze 🙂

5/5

Ciocia Kasia ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika szkolna z elementami logopedii oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Dodatkowo ukończyła 2 kierunki studiów podyplomowych tj. edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

W trakcie studiów uczestniczyła w kursach i szkoleniach aby doskonalić swój warsztat. Odbywała praktyki w wielu placówkach edukacyjnych, od przedszkola, szkoły po szkoły specjalne oraz wyjazdy kolonijne z dziećmi jednak jako swoją ścieżkę zawodową wybrała pracę z najmłodszymi. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Stara się na bieżąco podwyższać swoje kwalifikacje.

Ciocia Kasia jest osobą konsekwentną i odpowiedzialną. Prywatnie uwielbia wyjazdy w Tatry, ciekawe seriale oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Jest mamą małego Jasia.

Młodsza opiekunka w żłobku

Aleksandra Wrzosek

Ciocia Ola ma przypisane dzieci do swojej grupy. Czy Twoje Dziecko wybrało za swojego opiekuna akurat Ciocię Olę? Tego dowiesz się sprawdzając informację na naszej tablicy w szatni 🙂 Rodzicu, jeśli miałbyś jakieś bieżące pytania dotyczące Twojego dziecka, a jest ono przypisane do Grupy Cioci Oli możesz śmiało pisać właśnie do niej. Ciocia Ola ma na uwadze szczególnie te dzieci które są pod jej opieką i to właśnie ona powinna posiadać najważniejsze bieżące informacje dotyczące Twojego dziecka. Jest to wynik naszego autorskiego podziału „Ciocia do Dzieci” – więcej o nim przeczytasz na rozpisce w szatni 🙂

5/5

Absolwentka kursu Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym dzieci do lat 3, posiada niezbędne kwalifikacje do pracy zgodnie z decyzją Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 19.08.2021r. Jej zainteresowanie opieką nad najmłodszymi rozkwitło już w najmłodszych latach, gdyż pochodzi z wielodzietnej rodziny. Zaraz po zdanej maturze zajęła się pracą jako prywatna niania nad dziećmi w wieku żłobkowym. Posiada doświadczenie jako opiekun kolonijny oraz miała pod swoją opieką dzieci z zespołem Aspergera, w spektrum autyzmu i z porażeniem mózgowym. W październiku 2023 roku rozpoczęła studia pedagogiczne, by dalej rozwijać swoje kompetencje i być coraz lepszym wsparciem dla naszych Gwiazdek.

Jest osobą cierpliwą, empatyczną, kreatywną i odważną, nie boi się wyzwań. W pracy jak i w życiu na każdą sytuację patrzy przez pryzmat wyzwań i rozwiązań, a nie problemów. Prywatnie uwielbia śpiewać. Swoje zamiłowanie do śpiewu oraz moc muzyki do nauki i zabawy. W niedalekiej przyszłości planuje rozwijać swoje umiejętności z zakresu muzykoterapii.

Młodsza opiekunka w żłobku

Natalia Sugier

Ciocia Natalia ma przypisane dzieci do swojej grupy. Czy Twoje Dziecko wybrało za swojego opiekuna akurat Ciocię Natalię? Tego dowiesz się sprawdzając informację na naszej tablicy w szatni 🙂 Rodzicu, jeśli miałbyś jakieś bieżące pytania dotyczące Twojego dziecka, a jest ono przypisane do Grupy Cioci Natalii możesz śmiało pisać właśnie do niej. Ciocia Natalia ma na uwadze szczególnie te dzieci, które są pod jej opieką i to właśnie ona powinna posiadać najważniejsze bieżące informacje dotyczące Twojego dziecka. Jest to wynik naszego autorskiego podziału „Ciocia do Dzieci” – więcej o nim przeczytasz na rozpisce w szatni 🙂

5/5
Absolwentka kursu Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym dzieci do lat 3, posiada niezbędne kwalifikacje do pracy zgodnie z decyzją Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 19.08.2021r. Odbyła 280 godzin w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów i praktyk. Na swoim koncie posiada praktyki w Żłobku samorządowym. Posiada również doświadczenie w pracy jako pomoc nauczyciela przedszkola oraz opiekunka dziecięca w zespole szkolno – przedszkolnym w Abramowie. Liczymy, że Ciocia Natalia swoim uśmiechem i optymizmem będzie dbać o atmosferę panującą wśród naszych Gwiazdek jak i w naszym zespole 🙂

Ciocia wspierająca - poszukujemy!

Być może to będziesz TY 🙂

Ciocia wspierająca nie ma swojej grupy Dzieci, a jej zadaniem jest wspieranie naszych Gwiazdek, które w danym momencie swojego życia wymagają szczególnej uwagi. Dzięki temu mamy pewność, że opieka jest zapewniona na najwyższym poziomie. Znacznie powyżej normy, jaką przewiduje ustawa.  🙂

5/5

Zgłoszenia przyjmujemy na maila rekrutacja@radosnegwiazdki.pl

Pielęgniarka

Monika Berlińska

Drogi Rodzicu, jeśli masz jakieś pytania natury medycznej dotyczące Twojego dziecka skontaktuj się z Moniką. Namiary najdziesz na naszej tablicy w szatni 🙂

5/5

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, kontynuuje obecnie studia II stopnia na tym samym kierunku. Przez okres dwóch lat była wolontariuszką w Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, gdzie aktywnie urozmaicała dzieciom czas spędzony w Domu Małego Księcia, zapewniając im rozrywkę oraz wykonując przy nich czynności pielęgnacyjne.

Nasze "Ciocie dochodzące"

Obecnie na placówce Orkana w razie nieobecności naszego stałego składu możemy liczyć na wsparcie Cioć (od lewej) Justyny i Dominiki.

Bardzo im dziękujemy!

Chcesz do nas dołączyć?

Prześlij do nas swoje CV wraz z krótką informacją o sobie na adres rekrutacja@radosnegwiazdki.pl a skontaktujemy się z Tobą w razie potrzeby.

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.