Jak zapisać swoje dziecko? - 5 PROSTYCH KROKÓW

Rekrutację dzieci do „Radosne Gwiazdki” – wyjątkowy żłobek przeprowadza Dyrektor Żłobka przez cały rok w ramach ilości posiadanych miejsc. Podstawą rekrutacji jest kolejność zgłoszeń i uwzględnia zasadę równości szans. Termin przyjęcia dziecka jest uzależniony od ilości wolnych miejsc oraz dokonania opłaty wpisowej gwarantującej miejsce w placówce.

1. Wypełnij i wyślij „FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY” - online!

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, Dyrektor Żłobka skontaktuje się z Tobą by wyznaczyć najbliższy termin na spotkanie wstępne na które zapraszamy po godzinach pracy żłobka wraz z Dzieckiem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

2. Spotkanie wstępne

W spotkaniu mogą uczestniczyć rodzice/opiekunowie prawni tylko jednego dziecka lub rodzeństwa. Przyjdź na spotkanie wstępne wraz z dzieckiem 🙂 Na miejscu Nasza Pani Dyrektor w pierwszej kolejności będzie chciała spędzić kilka pierwszych minut z dzieckiem by go poznać, następnie oprowadzi Was po placówce i opowie o zasadach funkcjonowania żłobka.

3. Decyzja o zapisie

Podczas spotkania wstępnego rodzice z Panią Dyrektor podejmują decyzję, czy dziecko może i chce uczęszczać do żłobka. Jeśli decyzja obu stron jest pozytywna, na miejscu podpisywana jest Umowa, wybieramy szafeczkę dla dziecka, a Pani Dyrektor wyznacza pierwszy dzień adaptacji Dziecka w żłobku.

4. Wniesienie opłaty wpisowej

W kwocie wpisowej mieści się wyprawka plastyczna dla Dziecka. Opłata wpisowa jest gwarancją miejsca w „Radosne Gwiazdki” – wyjątkowy żłobek.

5. Pierwszy dzień adaptacji

Prosimy rodziców by na pierwszy pierwszy dzień spotkania adaptacyjnego przyszli z Dzieckiem (jeden rodzic/opiekun) i spędzili z nim wspólnie czas w żłobku.  Przebieg kolejnych dni adaptacji opisany jest poniżej 🙂

ADAPTACJA

Start zawsze jest najważniejszy. Od tego jak będą wyglądały pierwsze chwile w , zależy nastawienie Twojego dziecka do pobytu w żłobku. Wiedząc to, dokładamy starań, by te pierwsze chwile, godziny i dni były dla Twojego dziecka jak najlepsze. Wszystko po to, by wytworzyć w dziecku pozytywne emocje, które skojarzy z tym miejscem, co w konsekwencji przełoży się na szybszy proces adaptacji, większą chęć do przebywania w żłobku i łatwiejsze rozstania z rodzicem podczas przychodzenia do żłobka.

Do procesu adaptacji podchodzimy  indywidualnie i z dużą wrażliwością.

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.