Drogi Rodzicu, wszystkie swoje pytania w pierwszej kolejności kieruj do Wicedyrektor na placówce.

To Ciocia, która jest tam na stałe i odpowiada za funkcjonowanie placówki, zadowolenie Dzieci jak i Rodziców.

W jakich sprawach kontaktować się z Wicedyrektor?

  • w sprawie wydania opinii o dziecku na placówce
  • w sprawie wydania oświadczenia o uczęszczaniu Dziecka do żłobka (np. do lekarza pod kątem szczepień)
  • w sprawach wszelkich tematów związanych z dzieckiem
  • w sprawach wszelkich tematów związanych z kadrą na placówce
  • w sprawie diet i związanej z nią dokumentacji

W tym miejscu przypominamy, że najwięcej bieżących informacji o dziecku możecie uzyskać bezpośrednio od Cioci, do której Dziecko jest przypisane 🙂 A jeśli zbliżają się urodziny Dziecka, to również Ciocia przypisana do niego jest odpowiedzialna za ich organizację na placówce. Zapraszamy więc po szczegóły właśnie do niej 🙂

Kiedy kontaktować się bezpośrednio z Dyrektor?

  • rekrutacja
  • umowy na sprawowanie opieki nad dzieckiem
  • kwestie finansowe
  • rozliczenia miesięczne

 

W tym miejscu przypominamy, że dostępność miejsc na placówce jest na bieżąco prowadzona na naszej stronie głównej, a zmiany w ilości dostępnych miejsc są nanoszone do 24 godzin po podpisaniu umowy.

Sugerujemy w pierwszej kolejności kontakt przez Livekid poprzez którą zostanie ustalony dalszy kontakt wg potrzeb (osobisty, telefoniczny, mailowy).

Zuzanna Walczyk

Pedagog, Dyrektor Żłobków Radosne Gwiazdki

Pieczę nad żłobkami sprawuje nasza wyjątkowa Pani Dyrektor, która przede wszystkim odpowiada za rekrutację Dzieci do żłobków i koordynuje całościowo stan organizacji i poziom funkcjonowania naszych placówek.

Zuzanna Walczyk to absolwentka KUL, ukończyła studia licencjackie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia, w klasie skrzypiec. Dodatkowo gra na gitarze. Stara się stale podwyższać swoje kwalifikacje. Jest osobą cierpliwą, dokładną, ambitną i kreatywną.

W żłobku dba o to, by panowała dobra atmosfera zarówno wśród dzieci, rodziców jak i samych cioć. Jest uważna na potrzeby innych, wrażliwa, empatyczna, szanująca emocje innych, a do tego bardzo zaradna 🙂

W pracy z dziećmi kieruje się regułą, że dziecko to człowiek, który ma prawo do swoich emocji, gorszych i lepszych dni. Ma też swoje potrzeby i zachcianki. Człowiek, choć mały, ma dużo niespożytkowanej energii, a zadaniem opiekuna jest ukierunkowanie tej energii na dobre tory, dawanie dzieciom swobody w działaniu, zabawie i nauce.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci Tomka i Hani 🙂

Robimy wszystko, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności i cookies.